Альбом для графіки Royal Talens Art Creation 9*14 см., 80 аркушів, 140 г/м2, тверда обкладинка, Білий, (9314101M)
199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9314101M
⬜ Ск
етчбук Royal Talens Art Creation 9x14 см (Білий) – Творчість завжди під рукою! ⬜Ваше натхнення не знає меж, і ваш скетчбук теж не винен! Кишеньковий альбом Royal Talens Art Creation формату 9x14 см – ідеальний компаньйон для художника у русі. Він легко поміщається в кишеню куртки або невелику сумочку, дозволяючи ловити ідеї на льоту, де б ви не знаходилися. А його стильна обкладинка радуватиме око і надихатиме на нові звершення.
✨ Надихаюча обкладинка: Білий ✨
Безперечно біла обкладинка – це чисте полотно не тільки всередині, але й зовні. Вона ідеально підходить для кастомізації: розпишіть її, зробіть наклейки або колаж, щоб створити абсолютно унікальний, персональний скетчбук. олівців, вугілля, пастелі, лінерів, туші і навіть для легких замальовок аквареллю або гуашшю.
Цей формат ідеальний для ведення візуального щоденника або тревел-бука. Використовуйте його для швидких замальовок людей, архітектури, їжі – всього, що привертає увагу протягом дня. Наприкінці місяця у вас буде унікальна ілюстрована хроніка вашого життя.
Не проґавте жодної ідеї! 🛒 Покладіть цей кишеньковий скетчбук у кошик і будьте готові творити будь-якої миті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Talens |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість аркушів | 80 шт. |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Застосування паперу | Всі види живопису, Чорнило, Туш, Олівець, Пастель |
| Тип | Блокнот/альбом для ескізів |
| Тип паперу | Для малювання |
| Колір | Білий |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 140 см |
| Формат | 90 х 140 мм |
| Колір виробника | Білий |
- Ціна: 199 ₴



