Альбом для графіки Royal Talens Art Creation 9*14 см., 80 аркушів, 140 г/м2, тверда обкладинка, Forest Green, (9314331M)
194 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9314331M
🌲 Ск
етчбук Royal Talens Art Creation 9x14 см (Forest Green) – Творчість завжди під рукою! 🌲Ваше натхнення не знає меж, і ваш скетчбук теж не винен! Кишеньковий альбом Royal Talens Art Creation формату 9x14 см – ідеальний компаньйон для художника у русі. Він легко поміщається в кишеню куртки або невелику сумочку, дозволяючи ловити ідеї на льоту, де б ви не знаходилися. А його стильна обкладинка буде радувати око і надихатиме на нові звершення. height:auto;">
✨ Надихаюча обкладинка: Forest Green ✨
Глибокий, спокійний лісовий зелений колір (Forest Green) цієї обкладинки нагадує про прогулянки на природі і надихає на створення пейзажів, ботанічних замальовок.
🌟 Чому цей скетчбук стане вашим найкращим другом:
- ✍️ Відмінний папір: 80 аркушів щільністю 140 г/м² відмінно підходять для олівців, вугілля, пастелі, лінерів, тушей і навіть гуашшю.
- 📚 Надійність та довговічність: Тверда обкладинка та якісна прошивка надійно захищають ваші шедеври, а еластична стрічка-фіксатор не дасть альбому розкритися.
- 👜 Компакт кишеньковий формат 9x14 см. Він створений для тих, хто не розлучається з блокнотом ні на хвилину.
- 🎁 Ідеальний подарунок: Стильний і практичний скетчбук – це завжди безпрограшний подарунок для будь-якого художника, дизайнера або мандрівника.
Цей формат ідеальний для ведення візуального щоденника або тревел-бука. Використовуйте його для швидких замальовок людей, архітектури, їжі – всього, що привертає увагу протягом дня. Наприкінці місяця у вас буде унікальна ілюстрована хроніка вашого життя.
Не проґавте жодної ідеї! 🛒 Покладіть цей кишеньковий скетчбук у кошик і будьте готові творити будь-якої миті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Talens |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість аркушів | 80 шт. |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Застосування паперу | Всі види живопису, Чорнило, Туш, Олівець, Пастель |
| Тип | Блокнот/альбом для ескізів |
| Тип паперу | Для малювання |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 140 см |
| Формат | 90 х 140 мм |
| Колір виробника | Forest Green |
- Ціна: 194 ₴



