Альбом для калліграфії та графіки Fabriano TRACCIA А6, 150 аркушів, 55 г/м2, склейка, (19100665)
192 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19100665
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блоки паперу для графіки та каліграфії TRACCIA зі щільністю 55г/м2 від Fabriano.Папір ідеально підходить для роботи лінерами, досить прозорий для перебивання чим нагадує менш прозору кальку. Також можна працювати акварельними, або акриловими маркерами (1-2 шари), ручками, олівцями, вугіллям.Блоки представлені в чотирьох форматах (А3, А4, А5, А6) та у п’яти стильних кольорах обкладинок (колір в асортименті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fabriano |
| Країна виробник | Італія |
| Щільність | 55 г/м2 |
| Застосування паперу | Всі види живопису, Чорнило, Туш, Гуаш, Олівець, Пастель |
| Тип | Альбом/склейка |
| Тип паперу | Для малювання |
| Формат | A6 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 148 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 148 см |
| Кількість аркушів | 150 шт. |
| Колір виробника | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴










