Альбом для графіки Sakura Sketch 9*14 см., 80 аркушів, 140 г/м2, тверда обкладинка, Папір Чорний, (94141001)
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: 94141001
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🖤 Ск
етчбук Sakura Sketch 13x21 см (Чорний папір) – Нічні замальовки! 🖤Створюйте ефектні та драматичні роботи зі скетчбуком Sakura</strong> з чорним папером! Цей альбом класичного формату 13x21 см – це не просто блокнот, а інструмент для створення магії. На глибокому чорному фоні білі, кольорові, металеві та неонові матеріали розкриваються з неймовірною силою. Створюйте магію з чорним папером:
- ✨ Максимальний контраст: 80 аркушів насиченого чорного паперу щільністю 140 г/м²!
- 🎨 Ідеально для спецефектів: Незамінний для білих та кольорових олівців, гелевих ручок Sakura Gelly Roll, ручок-металік, гуаші та акрилу.
- 📚 Надійна обкладинка: стрічка-фіксатор, закладка-лясі та кишенька для дрібниць.
- ✈️ Універсальний формат: Класичний розмір 13x21 см – улюблений формат урбан-скетчерів та мандрівників по всьому світу.
💡 Порада від Арт-магазину "Art&School":
Не бійтеся використовувати негативний простір! Залишаючи частини листа незафарбованими, ви можете створювати неймовірно ефектні силуети. Спробуйте намалювати нічне небо білою ручкою гелю або феєрверк за допомогою яскравих маркерів-металік.
Грайте на контрастах! 🛒 Замовте скетчбук Sakura з чорним папером та відкрийте нові горизонти у творчості!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakura |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість аркушів | 80 шт. |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Застосування паперу | Всі види живопису, Чорнило, Туш, Олівець, Пастель |
| Тип | Блокнот/альбом для ескізів |
| Тип паперу | Для малювання |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 140 см |
| Формат | 90 х 140 мм |
| Колір виробника | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



