Альбом для акварелі Santi, 6*20 см, 20 аркушів, 200 г/м2, Watercolour, Склейка, Білий, (743304)



72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 743304
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість аркушів | 20 шт. |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Застосування паперу | Акварель |
| Тип | Альбом/склейка |
| Тип паперу | Акварельна |
| Формат | A6 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Колір виробника | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



