Маса для ліплення самозастигаюча Koh-i-noor Keraplast 300 г., Теракотова, (131709)
Пластилін Keraplast на основі натуральної глини. Твердне на повітрі протягом 24 годин. Не потребує термообробки. Можна розфарбовувати. Відповідає європейським стандартам безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 300 г |
| Консистенція | Тверда/пластилінова |
| Тип пластики | Самозастигаюча |
| Колір | Теракотовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 120 см |
| Кількість у наборі (шт.) | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Колір виробника | Теракотова |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴



