Альбом для графіки та скетча SANTI, 18*18 см., 30 аркушів, Animals, 110 г/м2, склейка, (743205)


97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 743205
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість аркушів | 30 шт. |
| Щільність | 110 г/м2 |
| Тип | Альбом/склейка |
| Тип паперу | Для малювання |
| Формат | A5 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Застосування паперу | Олівець, пастель, чорнала, туш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴



