Альбом для графіки Royal Talens Art Creation 21*15 см., 80 аркушів 140 г/м2, тверда обкладинка, Pastel Violet, (9314135M)
412 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9314135M
🌸 Скетчбук Royal Talens Art Creation A5 (Pastel) - Для ніжних сюжетів! 🌸
Зустрічайте "золотий стандарт" для художників - скетчбук Royal Talens Art Creation у класичному форматі А5! Він не надто великий для подорожей та не надто маленький для повноцінних робіт. Цей альбом створений для збереження ваших найцінніших ідей і замальовок, а його елегантна обкладинка стане відображенням вашого стилю. style="max-width:100%; height:auto;">
✨ Надихаюча обкладинка: Pastel ✨
Ніжний пастельно-блакитний колір (Pastel Blue) цієї обкладинки ідеально підходить для романтичних натур і тих, хто любить створювати. Він надихає на створення найніжніших сюжетів. Чому митці вибирають Art Creation: 80 аркушів щільністю 140 г/м² відмінно підходять для олівців, вугілля, пастельних ялинок і лін. або гуашшю.
Формат А5 надає достатньо простору для деталізованих робіт. Спробуйте використати розворот альбому для створення диптиху – двох робіт, об'єднаних спільною ідеєю, стилем чи сюжетом. Еластична стрічка-фіксатор не тільки тримає альбом закритим, але й може бути закладкою.
Не чекайте натхнення – носите його із собою! 🛒 Виберіть свій улюблений дизайн та замовляйте скетчбук Royal Talens Art Creation прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Talens |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість аркушів | 80 шт. |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Застосування паперу | Всі види живопису, Чорнило, Туш, Олівець, Пастель |
| Тип | Блокнот/альбом для ескізів |
| Тип паперу | Для малювання |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 21 см |
| Довжина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 см |
| Формат | 148 х 210 мм |
| Колір виробника | Pastel Violet |
- Ціна: 412 ₴



