Альбом для графіки та скетча SANTI, 20*20 см., 30 аркушів, ART, 110 г/м2, склейка, (743210)
114 ₴
- Готово до відправки
- Код: 743210
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість аркушів | 30 шт. |
| Щільність | 110 г/м2 |
| Застосування паперу | Всі види живопису, Чорнило, Туш, Гуаш, Олівець, Пастель |
| Тип | Блокнот/альбом для ескізів |
| Тип паперу | Для малювання |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Формат | 200 х 200 мм. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴



