Полімерна глина самозастигаюча Mungyo Sculpt Dry 500 г. самозастигаюча, Сіра, (MS500)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mungyo |
| Вага | 500 г |
| Консистенція | Тверда/пластилінова |
| Тип пластики | Самозастигаюча |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 150 см |
| Кількість у наборі (шт.) | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Колір виробника | Сіра |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴



