Полімерна глина самозастигаюча Koh-i-noor Keraplast 300 г. Біла, (131708)
138 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131708
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 300 г |
| Консистенція | Тверда/пластилінова |
| Тип пластики | Самозастигаюча |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 120 см |
| Кількість у наборі (шт.) | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Колір виробника | Біла |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴



