Полімерна глина самозастигаюча FIMO Air 250 г. Терракота, (8103-76)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Staedtler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 250 г |
| Консистенція | Тверда/пластилінова |
| Тип пластики | Самозастигаюча |
| Колір | Теракотовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 100 см |
| Кількість у наборі (шт.) | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Колір виробника | Теракота |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴




