Полімерна глина самозастигаюча FIMO Air 350 г. Ефект Дерева, (8150-W7)
405 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8150-W7
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Staedtler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 350 г |
| Консистенція | Тверда/пластилінова |
| Тип пластики | Самозастигаюча |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 120 см |
| Кількість у наборі (шт.) | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Колір виробника | Ефект Дерева |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴



