Альбом для графіки та скетчу SANTI 12*12 см., 100 аркушів 110 г/м2, Червоний, (743189)


126 ₴
- Готово до відправки
- Код: 743189
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість аркушів | 100 шт. |
| Щільність | 110 г/м2 |
| Застосування паперу | Всі види живопису, Чорнило, Туш, Гуаш, Олівець, Пастель |
| Тип | Блокнот/альбом для ескізів |
| Тип паперу | Для малювання |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 120 см |
| Формат | 120 х 120 мм. |
| Колір виробника | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴



