Полімерна глина самозастигальна PADICO, 50 г, Hearty, для квітів, Червона, (1513256)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PADICO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 50 г |
| Консистенція | Тверда/пластилінова |
| Тип пластики | Самозастигаюча |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 55 см |
| Колір виробника | Червона |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴




