Альбом для акварелі Fabriano Watercolour, А6, 12 аркушів, 300 г/м2, 25% бавовна, на спіралі, (17661321)
421 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17661321
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fabriano |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість аркушів | 12 шт. |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Застосування паперу | Акварель |
| Тип | Альбом/склейка |
| Тип паперу | Акварельна |
| Формат | A6 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 148 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 148 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴



