Альбом для графіки та скетча SANTI, 15*15 см., 80 аркушів, тверда палітурка, Жовтий, (743366)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість аркушів | 80 шт. |
| Щільність | 110 г/м2 |
| Застосування паперу | Для сухих технік |
| Тип | Блокнот/альбом для ескізів |
| Тип паперу | Для малювання |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 см |
| Формат | 15*15 |
| Колір виробника | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴







