Полімерна глина самозастигальна JOVI, 1 кг, Classic, Теракотовий, (89T)
347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 89T
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1000 г |
| Консистенція | Тверда/пластилінова |
| Тип пластики | Самозастигаюча |
| Колір | Теракотовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 200 см |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Колір виробника | Теракотовий |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴



