Ручка KITE кулькова, Hello Kitty, Синя, (HK26-032)

26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: HK26-032
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ручки | Кулькова |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 150 см |
| Колір виробника | Синя |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴



