Пластилін KITE, 12 кольорів, 240 г, Hello Kitty, воскової, (HK25-1086)



132 ₴
- Готово до відправки
- Код: HK25-1086
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість кольорів у наборі | 12 |
| Тип | Пластилін |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Вага | 310 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 165 см |
| Кількість кольорів | 12 |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴



