Пластилін KITE, 18 кольорів, 360 г, Kuromi, воскової, (HK24-085)



223 ₴
- Готово до відправки
- Код: HK24-085
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластилін |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Вага | 466 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 350 см |
| Ширина | 145 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴



