Пляшка для води KITE, 700 мл, лілово-зелена, (K25-1218-1)
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: K25-1218-1
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 288 г |
| Висота | 185 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 95 см |
| Колір виробника | лілово-зелена |
| Ширина | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴











