Пенал шкільний KITE, 1 відділення, Фіолетовий, (K26-2702-4)
527 ₴
- Готово до відправки
- Код: K26-2702-4
+380 (63) 860-28-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 139 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 210 см |
| Колір виробника | фіолетовий |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴









